Let's Talk Islam

Małżeństwo z muzułmaninem. Co warto wiedzieć? [Podcast #4]

Fot. Azlan DuPree via flickr.com.
Jak wygląda ślub w islamie? Co jest potrzebne do zawarcia małżeństwa? Czy za kobietę się płaci i czy rzeczywiście tak łatwo się rozwieść? Co warto wiedzieć przed wzięciem ślubu i jak się do niego przygotować? Oraz… krótka historia, która przydarzyła nam się w Egipcie ;). Posłuchajcie najnowszego odcinka naszego podcastu.

Posłuchajcie kolejnego odcinka naszego podcastu! Tym razem gośćmi odcinka będziemy my sami. Raz w miesiącu chcemy zabrać głos w ważnych dla nas tematach i trochę do Was pogadać. Po trzech odcinkach poświęconych Tatarom polskim, chcemy opowiedzieć Wam o małżeństwie w islamie.

Posłuchajcie nowego odcinka podcastu tutaj:

Możecie też subskrybować nasz kanał na Soundcloud, Spotify i Apple Podcasts, aby być na bieżąco zawsze, gdy publikujemy nowy odcinek podcastu.

Chcecie wesprzeć nasz projekt i pomóc nam przekazywać rzetelną wiedzę o muzułmanach i islamie, prawach człowieka i prawach kobiet? Dołączcie do naszych patronów i patronek!

Nasi patroni i patronki mają dostęp do specjalnych treści i cotygodniowych prasówek. Jak zostać patronem? Zajrzyjcie tutaj.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s