Informacje

Rozmowa na żywo z muftim Nidalem Abu Tabaqiem [WIDEO]

Po sukcesie naszego wirtualnego iftaru, w którym na żywo brało udział jednocześnie ponad 100 osób (a obejrzało go ogółem ponad 4000!), postanowiliśmy dalej realizować spotkania z ciekawymi gośćmi online, na żywo.

Czy masz pytania o islam i życie muzułmanów, ale bałeś / bałaś się zapytać :)? Nigdy nie miałeś okazji spotkać muzułmanki lub muzułmanina? A może po prostu chcesz posłuchać kogoś, kto żyje w Polsce od ponad 30 lat i ma wiele interesujących obserwacji :)?

Już w najbliższy czwartek zapraszamy na spotkanie (transmisję live na FB) z Nidalem Abu Tabaqiem, muftim Ligi Muzułmańskiej w RP.

Ukończył studia medyczne w Polsce oraz studia teologiczno-prawnicze we Francji. Od 2008 roku pełni funkcję muftiego, a więc odpowiada za wydawanie oficjalnych interpretacji w sprawach życia religijnego i prywatnego, w zgodzie z zasadami islamu. Swoje decyzje ogłasza w formie fatwy.

Link do filmu:

Serdecznie zapraszamy!

***

Blog Islamista powstał po to, żeby rozmawiać o islamie – dzielić się wiedzą i doświadczeniem spotkania z muzułmanami, promować rzetelne źródła informacji o tej religii oraz tworzyć miejsce dla kulturalnej dyskusji na ten temat.

Chcesz dyskutować więcej? Odwiedź naszą grupę na Facebooku :).

Reklama

Jedna myśl na temat “Rozmowa na żywo z muftim Nidalem Abu Tabaqiem [WIDEO]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s