Zdaniem Islamisty

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej!

debashis-biswas-197401-unsplash.jpgDrugie urodziny Islamisty zbliżają się wielkimi krokami! Dlatego mamy dla Was niespodziankę. Dołączcie do naszej grupy dyskusyjnej!

Blog Islamista powstał po to, żeby rozmawiać o islamie – dzielić się wiedzą i doświadczeniem spotkania z muzułmanami, promować rzetelne źródła informacji oraz tworzyć miejsce dla kulturalnej dyskusji na ten temat.

Żeby dać Wam szansę jeszcze większego uczestnictwa w tym projekcie, oddajemy w Wasze ręce grupę dyskusyjną. Tam możemy kontynuować dyskusję o islamie w przyjaznej atmosferze i kameralnym gronie. Tam również będziecie mogli publikować własne posty – pytania, artykuły do polecenia, porady, tematy, które chcielibyście poddać do dyskusji osobom bezpośrednio zainteresowanym.

Do grupy zapraszamy serdecznie zarówno świeżynki, jak i speców w temacie islamu i kultury arabskiej oraz starych wyjadaczy podróży do krajów muzułmańskich. Czujcie się także zaproszeni do publikowania i włączania do grupy innych osób, co do których wiecie, że są zainteresowani konstruktywną dyskusją w tej tematyce.

Grupa ma charakter zamknięty, a dla bezpieczeństwa wszystkich użytkowników stworzyliśmy regulamin, który znajdziecie w opisie w sekcji Informacje grupy.

Link do naszej grupy dyskusyjnej znajdziecie tutaj. Zapraszamy!

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s