Informacje

Przyłącz się do zbiórki dla sierot z Aleppo!

P2081503.jpg
Muhammad, najstarszy ze znalezionego rodzeństwa. Fot. Islamista.
Pamiętacie Muhammada i jego piątkę rodzeństwa znalezionych bez opieki w pustostanie w Aleppo? Dzięki aktywności wspaniałej czytelniczki bloga, Magdaleny Piwkowskiej

Historię dzieciaków już znacie. Podczas naszego pobytu w Aleppo dzieci odnaleźli pracownicy Caritas Syria. Niedługo potem my także spotkaliśmy rodzeństwo i przekazaliśmy Wam opis ich wstrząsających przeżyć. Teraz jest okazja, aby im pomoc.

Nasz tekst o dzieciach z Aleppo w Onet.pl: http://bit.ly/2npIjui

Historia rodzeństwa opisana przez Daily Mail: http://dailym.ai/2m3swDk

Dzięki Magdzie z Warszawy, czytelniczce Islamisty, udało się stworzyć zbiórkę pieniędzy na rzecz dzieci. Środki zebrane dzięki zbiórce zostaną przekazane na zaspokojenie ich podstawowych potrzeb, ale to nie wszystko. Dzieci potrzebują terapii, edukacji, stałego wsparcia. Proszę Was o wzięcie udziału w tej akcji i przekazanie nawet drobnej sumy pieniędzy. Razem, małymi krokami, możemy zmienić coś w Syrii.

Pieniądze ze zbiórki przekażemy za pośrednictwem Caritas Syria. Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące celu czy bezpieczeństwa przesyłu pieniędzy, piszcie do mnie śmiało na facebookowym profilu Islamisty. Chętnie odpowiem na wszystkie wątpliwości.

Link do zbiórki: http://bit.ly/2nRv6NV

2 myśli na temat “Przyłącz się do zbiórki dla sierot z Aleppo!

 1. Dołożyłem się przez PayPal, niestety nie mogli dokończyć weryfikacji i dostałem od nich info, że …
  ” Cofnęliśmy tę płatność i zwróciliśmy Twoje pieniądze, ponieważ nie mogliśmy dokończyć sprawdzania w wymaganym czasie lub nie uzyskaliśmy informacji od kupującego lub sprzedającego. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.”
  Proszę o informację, jak te problemy zostaną wyjaśnione – ponowię płatność.

  Polubienie

  1. PayPal wstrzymuje transakcję, bo w szczegółach zakupu z automatu pojawia się „Wsparcie szóstki osieroconego rodzeństwa z Aleppo”, czyli zawiera słowa związane z ryzykiem dla tej płatności (jest embargo na przelewy do Syrii). Sam przelew jest w ramach polski, ale automat to wyłapuje. Proszę więc zmienić opis na bardziej ogólnikowy, bez słów wrażliwych.
   Dziękujemy serdecznie za wsparcie!

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s