Uncategorized · W świat!

Chcesz spotkać islamistę? #ProjektEgipt

state-sanctioned-abuse
Fot. Hani Amir via Foter.com / CC BY-NC-ND.
Przerywamy program, aby nadać wiadomość specjalną. Jeśli czekaliście na więcej historii z serii #ProjektEgipt, to nie nic się nie martwcie – nie zawiedziecie się. Nie mogłabym przejść obojętnie wobec tak wielkiej ilości materiału, którym nie zdążyłam się z Wami podzielić z powodu kolejnych wyjazdów. Muszę Wam opowiedzieć wszystko, co mi się przytrafiło tak, jak obiecałam. I wydaje mi się, że jest na to tylko jeden sposób…

Razem z Karolem zapraszamy Was serdecznie na spotkanie pod znajomo brzmiącym tytułem Mistrzowie Chaosu – podróż Islamisty do Egiptu. Spotkanie odbędzie się 18 grudnia w Jedynym-Słusznym-Mieście, Krakowie, w Księgarni Kawiarni Podróżniczej Bonobo (Mały Rynek 4). Startujemy o 17:00. Z dobrych rzeczy będą nasze zdjęcia z Egiptu, będzie Karol oraz przyjazny klimat w sam raz do posiedzenia, pogadania i poznania się w realu. Poza tym będzie także sporo mojego gadania o tym, co się przydarzyło zarówno nam jak i samemu Egiptowi podczas naszej podróży.

Czy uda się opowiedzieć o wszystkim? Napewno nie. Może w część tematów uda nam się wejść głębiej, a inne tylko delikatnie poruszyć. Ale w końcu musimy sobie zostawić furtkę dla dalszego odkrywania, i naszego i Waszego, które stałoby się zupełnie nudne, gdyby opowiedzieć wszystko od początku do końca.

Czekam na Was ze wszystkimi Waszymi pytaniami, wątpliwościami, doświadczeniami – jestem bardzo ciekawa Waszych przeżyć i chętnie posłucham Waszych historii z podróży. Bądźcie koniecznie. Wspólnie wyruszyliśmy i wspólnie zakończymy #ProjektEgipt. A i pewnie będzie okazja powzdychać przy lokalnych trunkach o tym, co stanie się z Egiptem w ciągu najbliższych kilku lat, jeśli jeszcze te najbliższe kilka lat uda mu się pociągnąć.

Na Facebooku znajdziecie stronę naszego wydarzenia, jego krótki opis i wszystkie niezbędne szczegóły. Dajcie znać o naszym spotkaniu wszystkim, którzy mogliby być zainteresowani.

https://www.facebook.com/events/1782025285395316/

Co to? Widzimy się? Nie możemy się Was doczekać!

Islamista #logo 500x500

 

Reklama

2 myśli na temat “Chcesz spotkać islamistę? #ProjektEgipt

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s